Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przeworsku

ul. Lwowska 16, 37-200 Przeworsk

NIP 794-110-48-24
REGON 651199894

Sekretariat poradni czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: od 7:00 - 15:00

Adres e-mail: sekretariat@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl
Telefon/fax: 16 648-82-50

W celu ułatwienia bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi pracownikami udostępniamy adresy e-mail:

Psycholodzy:

Bocheńska-Wojtas Katarzyna: k.wojtas@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Dąbrowa Bogusław: b.dabrowa@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Dudek Renata: r.dudek@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Gołębiowska Łucja: l.golebiowska@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Nowosiad-Świeca Ewelina: e.swieca@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Sudoł Elżbieta: e.sudol@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Wróbel Magdalena: m.wrobel@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Pedagodzy:

Buczek Barbara: b.buczek@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Flejszar Krzysztof: k.flejszar@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Groch Regina: r.groch@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Walas Dorota: d.walas@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Logopedzi:

Gil Amador Magdalena: m.amador@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Gołębiowska Krystyna: k.golebiowska@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Jesiołowski Mariusz: m.jesiolowski@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Łanda Małgorzata: m.landa@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl

Strączek Ewa: e.straczek@poradniap-p.powiatprzeworsk.pl